Posted on

NOWE Promocje Europejskie Tahe

Szukasz najlepszych okazji? Sprawdź naszą ofertę promocyjną TAHE, w której znajdziesz kosmetyki Tahe w najlepszych cenach.

Poznaj nasze NOWOŚCI!

HIGH PLATINIUM Lumière Express – Uniwersalny puder do rozjaśniania włosów 500 gr
Multi funkcyjny. Wysoce wydajna formuła do rozjaśniania naturalnych włosów lub farbowanych włosów, w celu ochrony włosów podczas procesu rozjaśniania.
Pezpyłowy. Idealny do technik rozjaśniania z wolnej ręki do pracy bez folii.
Nie zasycha na włosach. Rozjaśnia do 9 tonów. Kremowa formuła. Nadaje się do wszystkich technik rozjaśniania: pasemka przy użyciu foli, praca z wolnej ręki, globalne rozjaśnienie itp.

 

HIGH PLATINIUM CREAM LUMIÈRE – Kremowy rozjaśniacz do włosów 100 ml
Wysoka wydajność i maksymalne rozjaśnienie do 9 tonów. Niska zawartość amoniaku. Idealny do globalnych i technicznych rozjaśnień z folią. Formuła wzbogacona o ochronne składniki aktywne dla włosów i skóry głowy, które jednocześnie naprawiają włókno włosa, i chronią je przed zniszczeniem podczas dekoloryzacji i rozjaśniania.
Zawiera węgiel aktywny pochodzenia roślinnego, bisabolol oraz wosk pszczeli. Nie wysycha w czasie ekspozycji. Dzięki kremowej konsystencji uzyskuję maksymalną przyczepność. Proporcja 1 + 1,5 lub 1 + 2 WAŻNE: Zawsze używaj z Oxydantem High Platinium Lumière Express, aby osiągnąć optymalne rezultaty.