Posted on

Zabiegi regeneracyjne GOLDNESS od Tahe

Problem suchych i zniszczonych włosów dotyczy dużego odsetka klientek salonów fryzjerskich.  Niesforne, puszące się i stwarzające problemy włosy przy codziennej pielęgnacji i stylizacji ? Znasz ten problem u swoich klientów? Jednocześnie brak czasu, życie w wiecznym pędzie oraz ograniczony budżet nie zawsze pozwalają na intensywne, czasochłonne i drogie zabiegi regeneracyjne w salonie.

Tahe proponuje idealne rozwiązanie dla fryzjerów i ich klientów.  Zabiegi GOLDNESS, które są szybkie, ekonomiczne i elastyczne jeśli chodzi o rodzaj problemów i włosów na jakich wykonujemy zabieg.

Trzy różne szampony i zestawy do pielęgnacji włosów. Możliwość wyboru i mieszania rodzaju ampułek ze składnikami aktywnymi których używamy do zabiegu, sprawia że seria zabiegów GOLDNESS to najbardziej uniwersalny wybór o szerokim spektrum działania. Nawet do włosów Blond!

 

Po każdym zabiegu wykonywanym w salonie fryzjerskim, niezwykle ważna jest odpowiednia pielęgnacja włosów w domu.  Nawet najdroższy zabieg regeneracyjny wykonany w salonie niezwykle łatwo zniweczyć efekty przez użycie nieodpowiednich kosmetyków do mycia włosów.

Dlatego też Tahe proponuje wyselekcjonowane zestawy do mycia i stylizacji włosów w zaciszu domowym klientek.

WŁOSY SUCHE I ZNISZCZONE

WŁOSY FARBOWANE I ROZJAŚNIANE kosmetyki z filtrem UV

WŁOSY CIENKIE I DELIKATNE