Posted on

GRANADA 22-26.03.2022 z Exclusive Professional Espania

W czasie kiedy w Polsce czekaliśmy na pierwsze oznaki wiosny nasza grupa wspaniałych fryzjerów i pasjonatów fryzjerstwa wyjechała na kilka dni do słonecznej Hiszpanii w poszukiwaniu wiedzy , relaxu i dobrej zabawy.

Lotnisko w Maladze przywitało naszych kursantów niespodzianką, albowiem słoneczne zazwyczaj hiszpańskie niebo zasnute było pomarańczowa poświatą pyłu z nad Sachary.  Burza piaskowa zabarwiła niebo praktycznie nad całą Hiszpanią… ale nie straszne są naszym adeptom przecież takie post apokaliptyczne widoki.

Dziarskim krokiem nasza wesoła grupa przemieściła się do GRANADY gdzie mieści się centrum szkoleniowe oraz siedziba główna naszych gospodarzy Exclusive Professional Espania.

Gospodarze przywitali pysznymi hiszpańskimi smakołykami oraz sangrią… i tym sposobem rozpoczęły się wesołe i bardzo intensywne dni w Granadzie.

Dwa dni nasi zdolni fryzjerzy uczestniczyli w bardzo intensywnym kursie strzyżenia oraz koloryzacji.  Hiszpańscy technicy  Exclusive Professional Pilar Hernandez i Johny Mont specjaliści w swojej dziedzinie zdradzili tajniki modnych strzyżeń PIXIE, MEDIO TOKIO, oraz długich włosów z nieustająco modną BOHO grzywką. SUN KISSED , CLASSICBALAYAGE oraz CONTOURING ILLUMINATED nie są już wyzwaniem dla naszych kursantów. 

Każdy wieczór podczas tych kilku intensywnych dni obfitował w hiszpańskie akcenty… kulinarne, muzyczne, krajobrazowe.

Polska słynie z gościnności, ale nasi hiszpańscy opiekunowie ugościli nas iście po królewsku i toastom i zabawy nie było widać końca.

Całe szczęście poranna hiszpańska kawa stawia na nogi każdego mistrza parkietu i nocnych harcy. Dwa ostatnie dni nasza grupa spędziła na poznawaniu historycznych i niezwykle pięknych zabytków ALHAMBRA oraz jaskiń CUEVA DE NERJA, oraz nadmorskiego miasteczka Balcón Del Mar… nie skłamię jeśli powiem że czas w tym miejscu mógłby się zatrzymać i chwile spędzone tam mogły by trwać nadal. Z obietnicą powrotu grupa udała się na lotnisko w Maladze i nocnym lotem wróciła do Polski.

Tu przywitała ich wiosna 🙂

Dziękujemy naszym hiszpańskim gospodarzom za wspaniałą organizację oraz troskliwą opiekę.  Za dwa dni ogromu przekazanej wiedzy.  Naszej grupie za każdy uśmiech, żarty i wspomnienia które zostaną w nas na zawsze!

Do zobaczenia wkrótce na płycie lotniska i drodze do ukochanej Hiszpanii! ¡Te veo pronto! Gracias!