Posted on

Wiosenne nowości JAGUAR 2022

Wiosna 2022 obfituje w nowe produkty niemieckiego producenta doskonałych narzędzi fryzjerskich JAGUAR SOLINGEN

Cztery nowe modele nożyczek z serii JaguART, po raz pierwszy uzupełnione kolorowymi brzytwami w tej samej stylistyce.

Innowacyjna, trwała powłoka high-tech dla osób szukającyh wyjątkowego designu, niepowtarzalny nadruk na nożyczkach.
Powłoka ochronna dla osób z alergią na nikiel. Śruba VARIO – prosta w regulacji.
Przesunięta konstrukcja zapewniająca ergonomiczną pozycję rękojeści izrelaksowaną pozycję pracy dłoni.
Waga 38g.
Big City Life – nowa kolekcja JaguArt w miejskim stylu życia
Kolekcja JaguArt 2020 „Big City Life” skupia się na czterech modnych metropoliach, z których każda ma swoją własną kulturę i styl życia, a tym samym niepowtarzalny styl.

Brzytwa metalowa na wymienne żyletki, bardzo wygodna i lekka. W zestawie 10 wymiennych żyletek.
Waga 16g.
Kompatybilny model żyletek 3811. (62,0 mm)

To nie koniec nowości.  Producent JAGUAR przygotował również niespodziankę w postaci dwóch nowych modeli z serii SILVER LINE

 

Nożyczki fryzjerskie Jaguar NATURAL VIBES 5,5″ SILVER LINE

Nożyczki fryzjerskie Jaguar NATURAL GLOW 5,5″ SILVER LINE
Ergonomiczny design oraz ostrze o bezkonkurencyjnych parametrach trwałości i ostrości hartowane przy pomocy systemu Friodur w bardzo niskiej temperaturze, które znacznie wydłuża żywotność nożyczek. Wypukła lekko zewnętrzna powierzchnia ostrzy z pół-zintegrowanymi idealnie krawędziami tnącymi, zapewnia maksymalną ostrość do ślizgu i łagodnego precyzyjnego strzyżenia, oraz pozwala na dokładne i równe cięcie bez efektu ciągnięcia włosów. Śruba VARIO-PLUS (pat.) pozwala na indywidualne dostosowanie napięcia podczas pracy. Zaleta: bardzo lekkie, dokładne cięcie. Wklęsły profil wewnętrznych powierzchni ostrza ułatwia wyskakiwanie włosów podczas cięcia. Asymetryczna budowa ramion, ergonomiczny uchwyt na kciuk odchylony od płaszczyzny nożyczek redukujący napięcia poprzez rozluźnienie dłoni.
Zapierające dech w piersiach piękno, surowy urok i naturalny wdzięk – cechy, które uchwycone są w nowych nożyczkach do włosów JAGUAR NATURAL VIBES i NATURAL GLOW. Specjalny proces powlekania zapewnia nienaruszoną, naturalną strukturę i nadaje nożyczkom niepowtarzalny wygląd dzięki efektom matowo-błyszczącym. Powłoka zapewnia również ochronę przed alergiami na nikiel.

Dla najmłodszych adeptów fryzjerstwa mamy nowe zestawy ERGO I RELAX  dla początkujących fryzjerów. W tym zestaw dla leworęcznych.

Każdy z nich zapakowany jest w estetyczny i bardzo praktyczne etui, dodatkowo zawiera grzebień do strzyżenia z kolorze koralowym oraz brzytwę i zapas żyletek.